Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Idioto !!!  a słyszałeś kiedykolwiek żeby zatrzymano pijanego PAŁE ?  jak im się traf,i to co najwyżej odwożą go jeszcze do domu!!!  barania głowo za twoje,moje,podatników pieniądze. Dosyć niedawno pajacu,komendant,KOMENDANT !!!! z miasta SZ.wypier dolił do rowu,skośił sto metrów ogrodzenia u sąsiada i w to wszystko ubrał swoją starą która akurat wtedy była trzeżwa ,i kto idioto z nimi wygra,dwa tyg.po wszystkim został jeszcze awansowany !!!  Taką dzisiaj POLSKĘ Bucu mamy !!!!
Chleją jak wszyscy,ale trzeba umieć pić,z umiarem,tak aby głowa nie bolała i nie prowadzić po pijanemu,a tu widać złamane zostały te wszystkie zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mądre słowa. Znam tych policjantów. Zrobili co mogli...teraz nie mogą wrócic do normalności. Nie mogą sobie tego wybaczyć choć zrobili co mogli. Wybrali rów...wiedzieli ze nie zdązą się zatrzymać, próbowali wyminąć....teraz ledwo żyją, oni, ich rodziny, znajomi
 
To mądre słowa. Znam tych policjantów. Zrobili co mogli...teraz nie mogą wrócic do normalności. Nie mogą sobie tego wybaczyć choć zrobili co mogli. Wybrali rów...wiedzieli ze nie zdązą się zatrzymać, próbowali wyminąć....teraz ledwo żyją, oni, ich rodziny, znajomi
  Już się nad tymi pałami i ich rodzinami popłakałem, wiesz? A w jakim wieku pójdziesz na emeryturę i ile jej dostaniesz? Więc nadal użalaj się nad biedną pałą i jej rodziną. Idioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz język i wyzywanie wszystkich wokół i pisanie, co wy nie wiecie powoduje, że chce się wymiotowac. Ci co piszą, że idioci, buce i debile sami są niewiele warci. Pewnie w zyciu codziennym nikt nie słucha ich wypocin podszytych chamstwem. Więc na forach, gdzie są anonimowi piszą co im ślina na język przyniesie. A przynosi same ublizania i glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz język i wyzywanie wszystkich wokół i pisanie, co wy nie wiecie powoduje, że chce się wymiotowac. Ci co piszą, że idioci, buce i debile sami są niewiele warci. Pewnie w zyciu codziennym nikt nie słucha ich wypocin podszytych chamstwem. Więc na forach, gdzie są anonimowi piszą co im ślina na język przyniesie. A przynosi same ublizania i glupoty.
POlski milicjant [ bo do policjanta im dużo brakuje ] kojarzy się wszystkim  POlakom ze zboczonym,naćpanym,mocno nakręconym ZOMOwcem-sQrwysynem z czasów stanu wojennego,lub z Marszu Niepoległośći z 2012 roku,gdzie jak w amoku, kopał, napierd alał  bandyta już POwalonego, leżącego na ziemi człowieka,stąd pewnie POła. Miłości,szacunku w tym kraju niech od nikogo nie oczekują,pijoki i bandyci,swołocz jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto !!!  a słyszałeś kiedykolwiek żeby zatrzymano pijanego PAŁE ?  jak im się traf,i to co najwyżej odwożą go jeszcze do domu!!!  barania głowo za twoje,moje,podatników pieniądze. Dosyć niedawno pajacu,komendant,KOMENDANT !!!! z miasta SZ.wypier dolił do rowu,skośił sto metrów ogrodzenia u sąsiada i w to wszystko ubrał swoją starą która akurat wtedy była trzeżwa ,i kto idioto z nimi wygra,dwa tyg.po wszystkim został jeszcze awansowany !!!  Taką dzisiaj POLSKĘ Bucu mamy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam kilku znajomych policjantów, kilku lekarzy, chodziłam do szkoły z chłopakiem, co został księdzem. Moja koleżanka jest lekarzem. I to są zwykli ludzie. Policjanci też. Traktują pracę jak każda inna. Jeden w ogóle nigdy nie pił alkoholu. Nie są wulgarni. Każdy człowiek jest indywidualny i nie powinno się nikogo wrzucać do jednego worka. A moj tata jest murarzem i wiele lat pracował na budowie. I wcale nie stał i nie patrzył jak inni pracują, nie pił w pracy. Trzeba czasem myśleć, a nie oceniać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam kilku znajomych policjantów, kilku lekarzy, chodziłam do szkoły z chłopakiem, co został księdzem. Moja koleżanka jest lekarzem. I to są zwykli ludzie. Policjanci też. Traktują pracę jak każda inna. Jeden w ogóle nigdy nie pił alkoholu. Nie są wulgarni. Każdy człowiek jest indywidualny i nie powinno się nikogo wrzucać do jednego worka. A moj tata jest murarzem i wiele lat pracował na budowie. I wcale nie stał i nie patrzył jak inni pracują, nie pił w pracy. Trzeba czasem myśleć, a nie oceniać innych.
W agencji pracujesz ? czy w zagajniku stoisz ?  skąd tyle znajomości wśród PAŁ ?  no ale córka murarza ? nie dziwię się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam kilku znajomych policjantów, kilku lekarzy, chodziłam do szkoły z chłopakiem, co został księdzem. Moja koleżanka jest lekarzem. I to są zwykli ludzie. Policjanci też. Traktują pracę jak każda inna. Jeden w ogóle nigdy nie pił alkoholu. Nie są wulgarni. Każdy człowiek jest indywidualny i nie powinno się nikogo wrzucać do jednego worka. A moj tata jest murarzem i wiele lat pracował na budowie. I wcale nie stał i nie patrzył jak inni pracują, nie pił w pracy. Trzeba czasem myśleć, a nie oceniać innych.
Piszesz że tylko jeden nie pił ? to sama widzisz jak jest z tym chlaniem u nich,ciekawa jestem,jeden na ilu ? ilu ich miałaś,czy znałaś ??? rozrywkowe życie prowadzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest za tani i za łatwo dostępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja zbedna z tego co widze. Mój ojciec cale zycie ciężko pracował, więc wypraszam sobie takie uwagi. Ale nie nauczę kultury kogos, kto jej nie ma. Ile razy jeszcze zmienisz podpis, żeby ludzie myśleli, że to kilka osób pisze te same chamskie uwagi? Jestem stomatologiem i pracuje w przychodni, daleko do najbliższego zagajnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden kolega nie pił całe życie. A Wy co, nigdy nie spozywacie alkoholu? Sami abstynenci się tutaj wypowiadają? Bądźcie ludźmi. Nic nie można napisać, bo zaraz zrobią z ciebie kur*e albo alkoholika. Co za ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja zbedna z tego co widze. Mój ojciec cale zycie ciężko pracował, więc wypraszam sobie takie uwagi. Ale nie nauczę kultury kogos, kto jej nie ma. Ile razy jeszcze zmienisz podpis, żeby ludzie myśleli, że to kilka osób pisze te same chamskie uwagi? Jestem stomatologiem i pracuje w przychodni, daleko do najbliższego zagajnika.
Taaaak, ty jesteś stomatologiem a ja księżniczką,napisałam ci !!! siedzisz,śledzisz i odpowiadasz za wizerunek naszej milicji ? idzie z tego wyżyć ? też widzę że lubisz pisać pod różnymi nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz mi wierzyć, ale moze kiedyś trafisz do mnie na fotel. Możesz mi zarzucać co chcesz, to w końcu forum. Na ulicy byś się nie odważyła. Nie napisałam nic o wypadku, bo nie widziałam, nie bylam na miejscu. Komentuje tylko nienawiść i stereotypy, o których juz ktoś wczesniej napisal. Pod nikogo się nie podszywam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie wpisy i dużo się dowiedziałem o kołdrach, o podatkach, o wyborach, o rządzie i premierce, o za dużej prędkości, o Frogu w Warszawie, o policji. i... o innych nie nadających się do zacytowania... Chcę zabrać głos bo znałem Pawła. Tak ten człowiek który dziś 19-12-2014 został pochowany miał na imię. Żal mi że już go nie zobaczę. To był dobry chłopak pracowity, zaradny i pomocny. Szanował innych ludzi i choć czasem go ktoś zdenerwował nie słyszałem żeby komuś ubliżał. Nie wiem czy tej nocy pił alkohol, ale jeśli tak to pił za swoje ciężko zarobione pieniądze. To nie był alkoholik ani samobójca. Stawiam natomiast pytanie z kim spędził ten czas, a może z kim wracał do domu....sam czy z "kolegami" ? Zostawili go ... czy to On się odłączył ?  Czytałem jakie macie domysły i  osądy i podziwiam waszą odwagę w osądach i wyrokach. Mam tyko nadzieję że prawda o tej śmieci wyjdzie na jaw. Paweł zasłużył swoim życiem na prawdę ... . I na koniec wyobraźcie sobie że prowadzicie auto i zabijacie człowieka. Wiem że to się nie zdarzy i życzę wam żeby się nie zdarzyło. Ale tak po ludzku sobie wyobraźcie. Ja nie chciałbym tego doświadczać i nie życzę tego najgorszemu wrogowi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tam 50. Wypadek miał miejsce na odcinku między nasutowem, a rudka, gdzie jest dozwolona prędkość 90. I przestańcie juz naskakiwac na kierowcę, bo to policjant. On też przechodzi traumę. Na nikogo umyślnie nie najechal. Najciemniejsza nocą? Ty chyba nie masz prawa jazdy.
mam pytanie jak sa roboty drogowe jaka obowiazuje predkosc i pojawil sie znak jak byk 70! imbecylu a ta policjantka ciekawe czy ma hociasz wyzuty sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant prowadzil samochod nie tworzcie baj ze dziewczyna prowadzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnieca cie ublizanie innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnieca cie ublizanie innym?
Nie jechalo 2 policjantki i policjant znalaz sie tel ofiary u co do znawcuw samochodow i predkosci kolo urwane w radjnwozie peknieta szyba przednia widzialem auto pewnie wstal i wybil ja haha zalosne dobrze ze prokurator normalny zprowadzi ich na ziemie szkoda ze do tragedi doszlo struze prawa dali przyklad zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nad tymi pałami i ich rodzinami popłakałem, wiesz? A w jakim wieku pójdziesz na emeryturę i ile jej dostaniesz? Więc nadal użalaj się nad biedną pałą i jej rodziną. Idioto.
faktycznie trame przehodza do psyhologa trzeba z ninimi bo zejda bandyty i oszolomy zabili podwujna kare powini dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant prowadzil samochod nie tworzcie baj ze dziewczyna prowadzila
Co za róznica jak wszyscy nachlani !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...